Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

МОН підготувало нове положення про атестацію педпрацівників

Реклама

На сайті МОН розмістили проект наказу "Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників".

В міністерстві нагадали, що за результатами атестації можуть:

- встановити відповідність або невідповідність педагогічного працівника займаній посаді;

- присвоїти наступну чи нижчу кваліфікаційну категорію або підтвердити раніше присвоєну кваліфікаційну категорію;

- підтвердити чи не підтвердити раніше присвоєне педагогічне звання, присвоїти чи не присвоїти педагогічне звання;

- присвоїти (підтвердити) тарифний розряд.

Чергова атестація педагогічних працівників обов'язково проводиться раз на 5 років. Також в окремих випадах можлива позачергова атестація.

Розроблений проект наказу передбачає, що:

- кваліфікаційні категорії, педагогічні звання, присвоєні до набрання чинності цим наказом, будуть дійсними до атестації педагогічних працівників, проведеної згідно з Положенням, затвердженим цим наказом;

- педагогічні працівники, які були прийняті на посади до набрання чинності цим наказом та мають вищу освіту за спеціальностями, що не відповідають навчальним предметам (інтегрованим курсам), які вони викладають, вважатимуться такими, що мають відповідну посаді професійну кваліфікацію та атестуються на загальних підставах;

- педагогічним працівникам, які успішно пройшли сертифікацію у 2019 - 2021 роках і мають чинні сертифікати, буде присвоєна наступна кваліфікаційна категорія, педагогічне звання "Старший учитель" або "Учитель-методист" (для педагогічних працівників, яким вже присвоєне педагогічне звання "Старший учитель") або підтверджені раніше присвоєні вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання "Учитель-методист" упродовж 10 робочих днів з дати набрання чинності цим наказом.

Усі шаблони та інструкції з кадрового обліку є у рішенні LIGA360:HR-менеджер. Замовте прямо зараз, щоб економити робочий час.

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін законодавства - скористайтеся комплексним рішення для бухгалтера LIGA360.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини