Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Хто з підприємців повинен перейти на використання POS-терміналів при діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Реклама

ДПС нагадує платникам податків про обов'язок здійснити перехід на використання POS-терміналів установ банків та забезпечити обов'язкове приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків за продані товари (виконані роботи, надані послуги).

Не пропустіть жодної профільної новини, слідкуйте за гарячими темами у галузі, отримайте найширший діапазон експертних думок. Придбайте Liga360: Бухгалтер та тримайте руку на пульсі важливих змін.

Йдеться про платників, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, відповідно до закону використовують реєстратори розрахункових операцій та відповідають хоча б одному з критеріїв:

- реалізують підакцизні товари (алкогольні напої, тютюнові вироби, пальне);

- використовують господарську одиницю з торгівельною площею більше 20 кв.м;

- здійснюють господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення, що перевищує 25 тис. осіб.

Зазначені вимоги встановлені Постановою № 878 та Порядком № 833.

Маєте питання щодо бухгалтерського обліку? З ним допоможе комплекс інформаційно-аналітичних продуктів LIGA360:Бухгалтер. Тут зібрані усі щоденні ситуації для бухгалтера, а також є консультації особистого експерта. Замовляйте тестовий доступ прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини