Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Школи можуть піти на карантин навіть з вакцинованим персоналом – МОЗ

Реклама

В Україні школи можуть піти на карантин навіть попри наявність потрібної кількості вакцинованих працівників. Про це заявив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко. За його словами, введення карантину в школах залежить від декількох умов і однієї вакцинації персоналу для цього недостатньо. Наприклад, весь клас піде на карантин, якщо в ньому захворіла дитина. Також карантину не уникнути в школах і в тих випадках, якщо половина класів пішла на самоізоляцію.

«Якщо є інфікована дитина - клас іде на самоізоляцію. Якщо понад 50% класів також пішли на самоізоляцію - то школа йде на самоізоляцію. Навіть, якщо будуть вакциновані педагоги. Таким чином ми стримаємо поширення, не зупиняючи в країні освітній процес», - пояснив Ляшко.

Для того, щоб уникнути впливу інформаційного шуму і вчасно приймати рішення щодо контролю вашої репутації, використовуйте систему медіамоніторингу Semantrum. Автоматичний моніторинг всіх онлайн та традиційних ЗМІ, інтернет-простору та соцмереж. Замовте тестовий доступ до системи Semantrum.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини