Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Депутати не погодилися на зменшення числа ФОПів, які повинні використовувати РРО

Реклама

Верховна Рада у першому читанні не підтримала законопроект № 2645 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих положень про застосування реєстраторів розрахункових операцій». Він мав скасувати деякі зміни, внесені Законом № 129 до ПКУ щодо розширення сфери застосування РРО/ПРРО. Ми вже аналізували ці пропозиції після їхньої реєстрації.

Автори законопроекту стверджували, що розширення сфер обов'язкового застосування РРО на будь-які товари не в змозі подолати тіньові механізми їх ввезення в Україну й бути сприятливим чинником для надходження на споживчий ринок легальної продукції з сплатою визначених чинним законодавством податків і зборів. Корінь зла бачився їм в проблемах функціонування контролюючих органів та здійснення митного контролю загалом.

Законопроект не набрав достатньої кількості голосів народних обранців.

Усі законопроекти з пояснювальними записками до них можна знайти в модулі «Законопроекти» ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Переконайтесь у зручності подання інформації, замовивши тестовий доступ до системи.

Як відомо, з 1 січня 2021 року використання РРО обов'язкове для окремих категорій підприємців ІІ-IV груп, а обов'язкове застосування реєстраторів всіма ФОПами цих груп відкладено до 1 січня 2022 року.

Хочете читати всі бухгалтерські видання та новини на єдиній платформі? Спробуйте систему LIGA360:Бухгалтер. Тут можна налаштувати персональну стрічку новин з улюблених видань та слідкувати за актуальними темами бухобліку. Замовляйте тестовий доступ за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини