Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Якими документами ФОП може підтвердити свої витрати з оплати товарів або послуг – ДПС

19 жовтня 2021, 17:20
1223
0
Реклама

ДПС нагадала, що особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, та платники єдиного внеску зобов'язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі - Розрахунок) (з розбивкою по місяцях звітного кварталу) до контролюючого органу за основним місцем обліку. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку - фізичній особі податковим агентом, платником єдиного внеску протягом звітного періоду.

Також фахівці ДПС вказали, що документами, які підтверджують витрати, можуть бути, зокрема, платіжне доручення, прибутковий касовий ордер, квитанція, фіскальний чек, акт закупки (виконаних робіт, наданих послуг) та інші первинні документи, що засвідчують факт оплати товарів (робіт, послуг).

Таким чином, ФОП може підтвердити понесені витрати:

- договорами та актами закупки (виконаних робіт, наданих послуг) складеними на його ім'я та фізичної особи - продавця (виконавця робіт, послуг);

- платіжними документами, що підтверджують факт утримання податку на доходи фізичних осіб (військового збору) та перерахування його до бюджету;

- відомостями з Розрахунку.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 104.08 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

Хочете щомісяця отримувати 40 аналітичних матеріалів з бухобліку? Спробуйте рішення LIGA360:Бухгалтер. Тут об'єднана аналітика видань "БУХГАЛТЕР&ЗАКОН" та "Інтербух", а ще є щоденні оновлення новин. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини