Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

МОЗ пропонує звільнити медичне страхування працівників від оподаткування

Реклама

МОЗ ініціює законодавчі зміни для заохочення до укладання договорів добровільного медичного страхування серед працівників та роботодавців.

Розроблений проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України" пропонує запровадити можливість для комунальних некомерційних підприємств (далі - КНП) укладати договори добровільного медичного страхування найманих працівників без втрати статусу неприбуткових організацій, а також звільнити від оподаткування у якості додаткового блага договори добровільного медичного страхування, які укладені роботодавцями на користь найманих працівників.

Адже наразі КНП не мають можливості укладати договори добровільного медичного страхування своїх співробітників без втрати статусу неприбуткової організації.

Також поточна редакція пп. 164.1.17 ПКУ передбачає, що оплачене роботодавцем медичне страхування найманого працівника оподатковують як додаткове благо отримане таким працівником.

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін законодавства або появу роз'яснень податківців по вашій темі - скористайтеся комплексним рішення для бухгалтера LIGA360. Спробуйте зараз.

Переглядайте статті:

- "Допомога на лікування та обслуговування: умови надання й оподаткування";

- "Як умови договорів медстрахування впливають на податкові різниці";

- "Медзаклад-КНП страхує своїх працівників: чи є загроза втратити неприбутковий статус?".

Спробуйте рішення LIGA360:Бухгалтер. Тут об'єднана аналітика видань “БУХГАЛТЕР&ЗАКОН” та “Інтербух”, а ще є щоденні оновлення новин. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини