Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уточнені вимоги та нові санкції – уряд вдосконалює законодавство про аудиторську діяльність

Реклама

Мінфін розробив проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність” та деяких законів України щодо удосконалення деяких положень». Законопроект було схвалено Кабінетом Міністрів на засіданні 28 жовтня, повідомляє Міністерство фінансів.

Проектом акту передбачається:

- уточнити вимоги до аудитора та аудиторської фірми;

- удосконалити положення щодо умов конкурсу з обрання суб'єкта аудиторської діяльності для проведення обов'язкового аудиту підприємств, що становлять суспільний інтерес;

- передбачити подання до Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю підприємствами інформації щодо створення та функціонування аудиторських комітетів або про покладання відповідних функцій на інший орган (підрозділ) підприємства, що становить суспільний інтерес;

- удосконалити положення щодо інформації, яка наводиться в аудиторському звіті за результатами обов'язкового аудиту фінансової звітності.

Крім цього, за нестворення аудиторського комітету або непокладання відповідних функцій на орган (підрозділ) підприємства, що становить суспільний інтерес, за порушення вимог закону щодо процедури відбору суб'єкта аудиторської діяльності для проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес, а також за ненадання інформації до ОСНАД у випадках, визначених законом можуть бути застосовані адміністративні санкції. Відповідні зміни вносяться до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Пошук відповідей на ситуації з бухгалтерського обліку займає багато часу? Знаходьте потрібну інформацію в один клік на ІТ-платформі LIGA360. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини