Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Спеціальні робочі групи чотирьох відомств перевіряють дотримання вимог карантину в червоних зонах з 1 листопада – МОЗ

Реклама

Із 1 листопада у регіонах, де встановили червони рівень епіднебезпеки, спеціальні робочі групи розпочали перевірку дотримання протиепідемічних норм та заходів щодо стримування коронавірусної хвороби. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

До робочих груп входять представники Міністерства охорони здоров'я, Міністерства регіонального розвитку, Національної поліції та Держпродспоживслужби. Чотири робочих групи працюють у східних, західних, південних та північних регіонах.

Вони перевіряють матеріально-технічне та кадрове забезпечення закладів охорони здоров'я, які надають допомогу хворим на COVID-19, стан обов'язкових виплат медичним працівникам, які працюють в бригадах.

Окрім того, йдеться також про перевірку дотримання протиепідемічних правил, правил перевезення пасажирів, дотримання маскового режиму та пункти щеплень проти COVID-19.

Важливо, що кожна група може раптово перевірити будь-які заклади на предмет дотримання протиепідемічних норм, кажуть у МОЗ.

Отримайте всі відповіді щодо бухгалтерського й кадрового обліку на ІТ-платформі LIGA360. Покрокові інструкції, експертні роз'яснення, свіжа аналітика. Подробиці за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини