Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Інформацію про сплачені кожною особою податки пропонують зробити загальнодоступною

Реклама

На сьогодні податкові органи можуть надавати інформацію про платників податків третім особам лише у законодавчий спосіб і на підставах, передбачених законодавством. Фактично така інформація є "закритою" та суспільство не має розуміння щодо сум сплачених податків.

Тому група нардепів зареєструвала законопроект № 6296 від 08.11.2021 року про зміни до ПКУ та деяких інших законодавчих актів України щодо неможливості обмеження доступу до інформації про суми нарахованих та сплачених особою податків, в тому числі, і сплачених за межами України, податкового боргу особи.

Документ передбачає, що інформація про суми нарахованих та сплачених особою податків, в тому числі, і сплачених за межами України, податкового боргу особи є відкритою інформацією.

Дізнавайтеся повну інформацію про контрагентів і фізосіб, з якими плануєте працювати. ІТ-платформа LIGA360 відобразить дані з ЄДР, фінансовий та податковий стан на 6,8 млн компаній та ФОП. А ще тут є дані з державних реєстрів про всіх громадян України. Замовте презентацію LIGA360 та дізнатеся, як бути впевненими у бізнес-зв'язках.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини