Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як і коли виплатять тисячу вакцинованим та яким суб’єктам бізнесу можна буде нею заплатити – пояснення Прем’єр-міністра

Реклама

Кошти в розмірі 1 тис. грн будуть виплачені усім вакцинованим на віртуальні платіжні картки через Дію. Про це зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання уряду 17 листопада.

Для того, щоб зберегти високі темпи вакцинації та додатково мотивувати людей зробити щеплення, за його словами, було ухвалено рішення виплатити по 1 тисячі гривень всім повністю вакцинованим громадянам.

За словами глави уряду, кошти в розмірі 1 тисячі гривень будуть виплачені на віртуальні платіжні картки через Дію. Їх можна буде витратити на квитки у кінотеатр, театр чи на концерт, на заняття спортом, подорожі Україною потягом або літаком тощо.

«Приблизно 6 тисяч суб'єктів бізнесу по всій країні зможуть взяти участь у програмі. Вона запрацює з 19 грудня й діятиме цього року та до кінця наступного», - зауважив Денис Шмигаль.

Прем'єр-міністр відзначив, що жодних податків на цю 1000 гривень, за його словами, нараховуватися не буде. Ці кошти жодним чином не вплинуть на отримання субсидії.

LIGA ZAKON святкує 30-річчя та дарує унікальні подарунки українським бізнесам. Придбайте корпоративне рішення LIGA360 на період від 3 місяців - підключіть більше преміум-користувачів. Переходьте на управляння бізнес-ризиками й інформацією в режимі смарт вже сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини