Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Рада може підвищити екоподаток на особливо небезпечні відходи

Реклама

Проблема захоронення та утилізації побутових відходів змушує шукати шляхи вирішення екологічної проблеми в Україні.

Саме тому в Раді з'явився законопроект № 6345 від 24.11.2021 року, котрий має збільшити екологічний податок за розміщення надзвичайно небезпечних відходів обладнання та приладів, що містять ртуть, елементи з іонізуючим випромінюванням, люмінесцентних ламп та за розміщення відходів, які встановлюються залежно від класу небезпеки та рівня небезпечності відходів.

Поданий законопроект передбачає:

- збільшення ставок податку за розміщення надзвичайно небезпечних відходів обладнання та приладів, що містять ртуть, елементи з іонізуючим випромінюванням до 2596,41 гривні за одиницю, люмінесцентних ламп до 166,18 гривні за одиницю;

- підвищення ставок податку за розміщення відходів, які встановлюються залежно від класу небезпеки та рівня небезпечності відходів;

- поступове збільшення ставок податку за розміщення окремих видів відходів починаючи з 1 липня 2022 року і до 1 січня 2024 року.

Допоможіть нам стати кращими. Беріть учать в опитуванні читачів за посиланням.

Також не пропустіть головної акції цього року. Заповніть заявку до 26 листопада - та першими отримайте вибухову знижку на рішення LIGA360 до Black Friday.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини