Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДПС вимагає від громадян уникати оплати на карткові рахунки фізосіб

Реклама

На адресу ДПС надходять численні скарги громадян щодо порушень порядку проведення розрахунків при продажу технічно складних побутових товарів. Про це інформує пресслужба Державної податкової служби України.

За словами податківців, при продажу товарів покупці погоджуються на переказ коштів зі свого карткового рахунку на картковий рахунок фізичної особи, а не на рахунок фізичної особи - підприємця. Здебільшого продавці, які використовують таку схему продажу, не зареєстровані суб'єктами господарювання у встановленому порядку. При цьому покупець не отримує фіскальний чек, втрачає гарантію на товар та й взагалі ризикує не отримати його. Водночас таке явище негативно впливає на стан наповнення державного бюджету.

ДПС звертається з проханням до громадян уникати пропозицій продавців щодо оплати товарів на карткові рахунки фізичних осіб та вимагати від продавців фіскальні чеки при купівлі товарів. Фіскальний чек, кажуть у ДПС, - це запорука отримання якісного, безпечного та сертифікованого товару, виконання продавцем гарантійних зобов'язань, а також сплати усіх належних податків до державної скарбниці.

Отримайте всі відповіді щодо бухгалтерського й кадрового обліку на ІТ-платформі LIGA360. Покрокові інструкції, експертні роз'яснення, свіжа аналітика. Подробиці за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини