Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд обмежив націнку на батон та зобов’язав декларувати ціну на соняшникову олію

Реклама

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 30 грудня 2021 р. № 1432, якою батон та соняшникову олію було внесено до числа продуктів, збільшення ціни на які треба попередньо декларувати. Також заборонена націнка на батон більш ніж на 10%.

Так, у Постанові № 341 закріпили відповідні новації у переліку товарів, що мають істотну соціальну значущість. Нагадаємо, що цією ж постановою затверджено і Порядок декларування зміни роздрібних цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, і товари протиепідемічного призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Декларуванню підлягає зміна роздрібних цін (з урахуванням ПДВ) на кожний окремий вид товару. Декларування здійснюється суб'єктом господарювання щодо об'єкта (закладу) роздрібної торгівлі у разі збільшення роздрібної ціни на товар, що реалізується таким об'єктом (закладом). Декларування зміни роздрібних цін на товари здійснюється в електронному вигляді шляхом подання відомостей до Держпродспоживслужби через її офіційний веб-сайт з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Безліч завдань бухгалтера - єдина ІТ-платформа LIGA360. Знаходьте та аналізуйте законодавство з бухгалтерського обліку, читайте аналітику, отримуйте алгоритми дій в щоденних ситуаціях. Заручіться підтримкою надійного партнера ЛІГА:ЗАКОН для розумних професійних рішень.

Також п. 41-4 Постанови №1236 доповнено вимогою про обмеження 10% надбавки до оптово-відпускної ціни на хліб житньо-пшеничний та батон (з урахуванням рекламних, маркетингових, логістичних послуг, послуг з підготовки, обробки, пакування, інших послуг, пов'язаних з реалізацією кінцевому споживачу).

Постанова № 1432 набрала чинності 31.12.2021 р.

Розпочніть Новий Рік разом з LIGA ZAKON! Тільки до 14 січня ми даруємо преміум-рішення LIGA360 за акційною ціною. Встигніть на святкові знижки за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини