Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Тепер про перевірку та зміну кредитної історії автоматично повідомляють у Дії

Реклама

У застосунку Дія з'явилася нова послуга - сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії. Перевірка історії - обов'язкова процедура при оформленні кредитів. Тепер, коли на вас візьмуть кредит або перевірятимуть вашу історію, ви отримаєте пуш. Функція працює за замовчуванням, оновлювати застосунок не потрібно. Про це повідомили у Мінцифри.

«Цифровізація допомагає захищати українців від шахрайства. Запускаючи сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії в Дії, ми допоможемо людям вчасно дізнаватися про подібні ситуації, зупиняти їх та зберігати кошти. Це послуга турботи про людей. Уже сьогодні всі користувачі Дії автоматично отримають доступ до послуги», - зазначив віце-прем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Якщо в Дії приходить пуш-повідомлення, що на вас взяли новий кредит, а ви його не відкривали, то можна одразу із застосунку перейти за посиланням до Українського бюро кредитних історій та написати скаргу. А якщо побачите сповіщення, що банк, наприклад, перевіряє вашу кредитну історію, щоб відкрити новий кредит, ви зможете швидко зреагувати та зв'язатися з установою для з'ясування деталей.

Послугу Мінцифри впроваджує разом з Українським бюро кредитних історій. Це установа, яка займається збором, зберіганням, обробкою і наданням кредитних історій. У нього є вся інформація про позичальників від банків, страхових компаній, лізингових компаній, кредитних спілок та інших фінансових інститутів.

LIGA ZAKON бажає бухгалтерам успішного професійного року! Тільки до 14 січня даруємо знижки на преміум-функції LIGA360:Бухгалтер. Отримуйте максимум інформації та інструментів у Новому Році.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини