Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Приватних і державних нотаріусів не буде – Верховна Рада проголосувала за реформу нотаріату

Реклама

Парламентом прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення регулювання нотаріальної діяльності" (законопроект № 5644).

Метою законопроекту є реформування інституту нотаріату, зокрема пропонується здійснити перехід до єдиного нотаріату, відмовившись від системи поділу нотаріусів на державних та приватних; розширити перелік повноважень нотаріусів, зокрема щодо реєстрації шлюбів та їх розірвання, медіації як способу позасудового врегулювання спорів, забезпечення доказів, встановлення фактів, що мають юридичне значення; запровадити електронну систему нотаріату; забезпечити доступність надання нотаріальних послуг у кожному нотаріальному окрузі; здійснити передачу низки повноважень у сфері нотаріату від центрального органу виконавчої влади до органу професійного самоврядування нотаріусів.

Якими будуть наступні рішення влади? Користуйтеся екосистемою LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів та інших нормативно-правових актів, що можуть вплинути на ваш бізнес та ведення обліку. Замовити.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини