Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд спростив процедури казначейського обслуговування розпорядників бюджетних коштів в умовах воєнного стану

Реклама

Кабінет Міністрів України постановою від 29.03.2022 р. № 381 "Про внесення змін до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану" вніс зміни до Порядку виконання повноважень Казначейством в особливому режимі в умовах воєнного стану (далі - Порядок). Завдяки цьому відбудеться спрощення процедур казначейського обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів.

Прийнята постанова передбачає:

- врегулювання питання стосовно надання особам, які мають право першого підпису, права підпису документів, що подаються до Казначейства, у разі відсутності особи, яка має право другого підпису;

- можливості подання документів у вигляді сканованої копії паперового документа за умови її підписання з використанням кваліфікованого електронного підпису керівника розпорядника (одержувача) бюджетних коштів;

- незастосування вимог законодавства щодо обов'язкового використання даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для перевірки інформації, що міститься в реєстраційній картці розпорядника бюджетних коштів (одержувача бюджетних коштів) (змінах до неї) або картці із зразками підписів та відбитка печатки, у разі тимчасової відсутності доступу до зазначеного реєстру або у випадку тимчасового припинення внесення змін до відомостей, що в ньому містяться.

Окрім того доповнено пп. 2 п. 19 Порядку в частині розширення переліку видатків спеціального фонду бюджетів, за якими здійснюються платежі за дорученнями клієнтів з урахуванням ресурсної забезпеченості єдиного казначейського рахунка, видатками за рахунок коштів резервного фонду.

Підтримка бізнесу у воєнний час - консультації експертів LIGA ZAKON! Приєднуйтесь у Telegram-групу.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини