Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд визначив порядок обстеження будівель та споруд, які пошкоджені бойовими діями

Реклама

На засіданні Уряду прийняли прядок обстеження пошкоджених в результаті збройної агресії росії будівель і споруд, зокрема об'єктів критичної інфраструктури, для визначення можливості їх подальшої експлуатації, виконання відновлювальних робіт або демонтажу. Документ розробив Мінрегіон.

Тож зміни до Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об'єктів будівництва передбачають:

- механізм обстеження пошкоджених внаслідок збройної агресії росії об'єктів, а також об'єктів, пошкоджених внаслідок надзвичайних ситуацій іншого характеру;

- механізм обстеження об'єктів для визначення можливості реконструкції існуючих об'єктів з метою зміни функціонального призначення, зокрема, «перепрофілювання» існуючих будівель для проживання евакуйованого населення, внутрішньо переміщених осіб;

- розширення кола виконавців робіт з обстеження пошкоджених об'єктів - на період дії в Україні правового режиму воєнного стану та протягом наступних 90 календарних днів.

Обстежуватимуть будівлі та споруди після виконання робіт із розмінування, аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.

Проєкт LIGA360 “БІЗНЕС ПІД ЧАС ВІЙНИ” - оперативно про головне: новини, НПА, аналітика, відповіді на "гарячі" питання". Переходьте за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини