Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Розширено перелік осіб, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації — Рада прийняла Закон

Реклама

14 квітня 2022 року Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" № 7272 від 11.04.2022 р. щодо відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації деяких категорій громадян".

Закон передбачає внесення змін до абз. 2 та 3 ч. 2 ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», тобто пропонується розширити перелік осіб, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації. До них мають бути додані такі такими категоріями:

- здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти;

- наукові і науково-педагогічні працівники закладів вищої та фахової передвищої освіти, наукових установ та організацій, які мають вчене звання та/або науковий ступінь, і педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів загальної середньої освіти, за умови що вони працюють відповідно у закладах вищої, чи фахової передвищої освіти, наукових установах та організаціях, закладах професійної (професійнотехнічної) чи загальної середньої освіти за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки.

Закон направлено на підпис Президенту. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Читайте також:

Трудові відносини під час війни, зміни в оподаткуванні й звітності - усі важливі матеріали читайте в "Інтербух". Передплатіть видання зараз на період від 6 місяців й отримуйте знижку 10%.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини