Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ПФУ затвердив форму витягу з Електронного реєстру листків непрацездатності

Реклама

ПФУ затвердив постанову правління “Про затвердження форми витягу з Електронного реєстру листків непрацездатності” від 02.05.2022 р. № 4-1. Інформацію поширив ПФУ.

Форма витягу з Електронного реєстру листків непрацездатності ураховує норми Порядку організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього, затвердженого постановою КМУ від 17.04.2019 р. № 328.

Нагадаємо, що інформацію з Електронного реєстру листків непрацездатності надають територіальні органи ПФУ в паперовій формі як витяг з Реєстру.

Відомості з Реєстру формують за допомогою програмних засобів його ведення з обов'язковим присвоєнням індексного номера, фіксацією дати і часу їх формування у вигляді витягу.

Прийнята постанова правління ПФУ проходить процедуру державної реєстрації в Міністерстві юстиції України та набере чинності з дня її офіційного опублікування.

Швидко знаходити відповіді, консультаційні матеріали та аналізувати вплив законодавчих змін -допоможе LIGA360:Бухгалтер. Новий інструмент "Графічні зв?язки" групує документи в діаграми й схеми - тож користувачі у два кліки отримують зріз інформації щодо певної теми. Спробуй LIGA360:Бухгалтер прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини