Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Якої тривалості надаватимуть відпустку педпрацівникам під час війни — МОН

Реклама

Профспілка працівників освіти і науки України повідомила, що МОН роз'яснило питання щодо надання відпусток вчителям закладів загальної середньої освіти під час дії воєнного стану.

Міністерство, зокрема, нагадало, що відповідно до ст.12 Закону № 2136-ІХ у період дії воєнного стану щорічна основна оплачувана відпустка надається працівникам тривалістю 24 календарні дні.

Трудові відносини під час війни, зміни в оподаткуванні й звітності - усі важливі матеріали читайте в "Інтербух". Передплатіть видання зараз на період від 6 місяців й отримуйте знижку 10%.

При цьому Законом № 2136-ІХ та іншими нормативно-правовими актами не заборонено у період дії воєнного стану надавати працівникам, які мають дітей, додаткову відпустку, передбачену ст.19 Закону про відпустки .

В МОН наголосили, що подовжена тривалість щорічної основної відпустки для педагогічних працівників закладів освіти не скасовується, а лише обмежується на період дії воєнного стану.

При цьому невикористані у період дії воєнного стану дні щорічної відпустки переноситься на період після припинення або скасування воєнного стану.

Дізнавайтеся першими про зміни законодавства під час воєнного стану. Усі нововведення, аналітика й консультації доступні в LIGA360. Замовляй сьогодні на вигідних умовах.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини