Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Спецдозволи для виїзду працівників - призовників і військовозобов’язаних - за межі області відміняються

Реклама

Ще вчора ми повідомляли, що виїзд у відрядження за межі області може ускладнитися для призовників та військовозобов'язаних. А вже сьогодні Головнокомандувач ЗСУ на своїй Фейсбук-сторінці повідомив, що сьогодні на засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, серед іншого, розглядалося питання, про Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час.

Начальником Генерального штабу Збройних Сил України було прийнято рішення про скасування дії Порядку надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час з відправленням на доопрацювання.

Дізнавайтеся першими про зміни законодавства під час воєнного стану. Усі нововведення, аналітика й консультації доступні в LIGA360. Замовляй сьогодні на вигідних умовах.

Оновлений документ буде розроблено на основі змін до законів України та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють переміщення громадян в умовах воєнного стану. Наявна законодавча база не враховує реалій сьогодення та не забезпечує ефективних мобілізаційних механізмів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини