Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Туристичний збір не сплачується під час бронювання житла

Реклама

Чи передбачена сплата туристичного збору при зарахуванні попередньої оплати (авансу) за проживання та яким чином аванс враховують при остаточному розрахунку туристичного збору - відповіли в Головному управлінні ДПС у Закарпатській області.

Суму туристичного збору авансовим внеском перед тимчасовим розміщенням у місцях проживання (ночівлі) сплачують платники податковим агентам, які справляють збір за ставками, у місцях справляння збору та з дотриманням інших вимог, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради.

За один і той самий період перебування платника збору на території однієї адміністративно-територіальної одиниці, на якій встановлено туристичний збір, не допускається повторне справляння збору, вже сплаченого таким платником.

Договір про надання основних готельних послуг споживачу вважають укладеним після оформлення документів на проживання (заповнення анкети, реєстрації) та засвідчується розрахунковою квитанцією або іншим розрахунковим документом, який підтверджує укладення договору і містить у собі, інформацію, передбачену п. 3.6 Правил № 19.

При бронюванні номера (місця) готель може запросити передплату за надання готельних послуг. Її враховують в оплату готельних послуг при остаточному розрахунку, якщо інше не обумовлено укладеним із замовником договором.

Оскільки податкові агенти справляють туристичний збір під час надання послуг проживання (ночівлі) та факт надання таких послуг підтверджують відповідними документами на проживання (заповнені анкети, реєстрація тощо), то з коштів, отриманих у вигляді передоплати за проживання (бронювання місця для проживання), туристичний збір не справляють.

Як бухгалтеру автоматично дізнаватися про зміни воєнного часу? У рішенні LIGA360:Бухгалтер. Норми оподаткування й бухобліку, особливості подання звітності й оплати праці - все подано в зручному форматі й систематизовано. Замов рішення прямо сьогодні за акційною ціною.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини