Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд скасує нормативні акти, які обмежували сумісництво в держсекторі

Реклама

Оновлена із 19.07.2022 року стаття 1021 КЗпП вже не містить норму, за якою умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій визначаються Кабінетом Міністрів України. Сталося це завдяки Закону України від 01.07.2022 р. № 2352-IX.

Тож цілком логічно, що Уряд приводить підзаконні нормативні акти у відповідність до цього Закону.

Для цього розроблено проект постанови КМУ «Деякі питання роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ та організацій».

Як HR-фахівцю отримувати актуальне законодавство й моніторити зміни? Вся інформація є у LIGA360:HR-менеджер. Замов рішення сьогодні на вигідних умовах.

Він пропонує визнати такою, що втратила чинність постанову КМУ «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установі організацій» від 03.04.1993 р. № 245. Водночас також скасують наказ Мінпраці, Мін'юсту, Мінфіну «Про затвердження Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 28.06.1993 р. № 43.

Проте варто враховувати, що ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р. № 1700-VII особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, забороняється займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю, якщо інше не передбачено Конституцією або законами України.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини