Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи отримає зарплату фрілансер, якого упродовж місяця не забезпечили роботою – Держпраці

Реклама

ГУ Держпраці у Дніпровському регіоні пояснили як діяти роботодавцю в ситуації, коли працівник з нефіксованим робочим часом упродовж календарного місяця не виконував роботу. Чи нараховувати йому зарплату?

Мінімальна тривалість робочого часу працівника, який виконує роботу на підставі трудового договору з нефіксованим робочим часом, упродовж календарного місяця становить 32 години.

Якщо ж працівник за цей період виконував роботу менше 32 годин, то йому виплачують зарплату не менше ніж за 32 години робочого часу відповідно до умов оплати праці, визначених трудовим договором (ч. 12 ст. 211 КЗпП).

Також читайте:

- Трудовий договір з нефіксованим робочим часом від «А» до «Я»;

- Чи вправі працівник з нефіксованим робочим часом працювати на іншій роботі;

- Скільки працівників з нефіксованим робочим часом може працювати в одного роботодавця;

- Чи може працівник з нефіксованим робочим часом відмовитися виконувати роботу за вимогою роботодавця.

Де читати про трудові зміни в умовах воєнного стану? У рішенні LIGA360:HR. Особливості дистанційної роботи, найму і звільнення працівників, бронювання й війського обліку та інші актуальні питання. Замовте LIGA360 - дізнавайтеся першими про найважливіше.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини