Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Роботодавцям роз’яснили заповнення показників статистичного звіту з праці № 1-ПВ (квартальна)

Реклама

Починаючи зі звіту за I квартал 2023 року уводиться в дію оновлена форма № 1-ПВ (квартальна) "Звіт із праці", а за січень 2023 року - N 1-ПВ (місячна) "Звіт із праці". Вони затверджені наказом Держстату від 12.05.2022 р. № 87.

Додатково Держстат видав роз'яснення «Щодо показників форми державного статистичного спостереження N 1-ПВ (квартальна) "Звіт із праці" від 31.10.2022 р. № 19.1.2-12/44-22.

Джерелами інформації показників форми № 1-ПВ (квартальна) є дані первинної облікової документації.

Однойменні показники, що містяться у формі N 1-ПВ (квартальна) та інших формах державних статистичних спостережень і розраховані за однією методологією та однаковий період часу, є тотожними.

Показники форми № 1-ПВ (квартальна) не повинні містити від'ємних значень.

Форма № 1-ПВ (квартальна) уключає інформацію на дискретній основі, тобто окремо за I, II, III, IV квартали. Вона складається із п'яти розділів.

За відсутності даних на підприємстві, установі, організації форма містить позначку однієї з причин у блоці "Інформація щодо відсутності даних".

Складаєте річну статистичну та фінансову звітність? Знайдіть альбом, перелік та календар подання форм від Держстату в LIGA360. А якщо виникли питання - читайте спеціальний розділ "Звітність". Замовте LIGA360:Бухгалтер, щоб подавати звітність без турбот.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини