Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Роботодавцям скасували звіт про квоту з працевлаштування, який подавався до 1 лютого

Реклама

Для роботодавців скасували норми, які встановлювали 5% квоту на працевлаштування окремих категорій громадян, а також вимагали обов'язково інформувати щороку службу зайнятості. Це сталося завдяки Закону № 2622 (діє із 29.10.2022 року), який вилучив ч. 2 та 3 ст. 14 Закон України «Про зайнятість населення».

Тож, як наслідок, наказом Мінекономіки від 29.12.2022 р. № 5574 визнали таким, що втратив чинність, Порядок надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Нагадаємо, що інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню подавали щороку до не пізніше 1 лютого після звітного року.

Де читати про трудові зміни в умовах воєнного стану? У рішенні LIGA360:HR. Особливості дистанційної роботи, найму і звільнення працівників, бронювання й війського обліку та інші актуальні питання. Замовте LIGA360 - дізнавайтеся першими про найважливіше.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини