Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін змінив порядок виплати додаткової винагороди військовим – кому платитимуть до 50 тисяч більше

23 січня 2023, 10:45
67257
1
Автор:
Реклама

Оприлюднено постанову КМУ від 20.01.2023 р. № 43, яка вносить зміни до постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 168 «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім'ям під час дії воєнного стану».

Зокрема, у першому реченні абзацу першого пункту 1 постанови № 168 виключено слова «військовим прокурорам Офісу Генерального прокурора» та «співробітникам Служби судової охорони». Нагадаємо, що тут перераховано військовослужбовців та правоохоронців, які період дії воєнного стану мають право на виплату їм додаткової винагороди (до 30000 чи до 100000 грн).

Також в частині права на отримання такої винагороди в розмірі до 100000 грн уточнили, що її виплачують у разі перебування безпосередньо не лише в районах здійснення відповідних заходів, а й на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, на території між позиціями сил оборони та позиціями військ держави-агресора.

Привертає увагу запровадження для відповідних категорій військовослужбовців та правоохоронців можливості отримувати збільшений розмір додаткової винагороди. Такий розмір може бути збільшений відповідно до умов та розмірів, визначених Міністерством оборони, але не більше ніж до 50000 грн. Йдеться про осіб, які виконують бойові (спеціальні) завдання у складі органу військового управління, штабу угруповання військ (сил) або штабу тактичної групи до пункту управління оперативно-стратегічного угруповання військ включно (у тому числі поза районами ведення бойових (воєнних) дій), який здійснює оперативне (бойове) управління військовими частинами та підрозділами, що ведуть воєнні (бойові) дії на лінії бойового зіткнення на відстані виконання бойових (спеціальних) завдань військовою частиною (підрозділом, зокрема зведеним) першого ешелону оборони або наступу (контрнаступу, контратаки).

Отримай доступ до найповнішої інформаційної бази для бухгалтера прямо сьогодні! Понад 1,7 млн нормативно-правових актів й аналітики, форми та бланки для бухгалтерського обліку. Дізнайся ще більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини