Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін уточнив порядок надання грантів для садівництва та тепличного господарства

Реклама

Уряд змінив порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, та тепличного господарства. Для цього прийнята постанова КМУ від 17.01.2023 р. № 39. Про це повідомляє Урядовий портал.

Цей документ врегулював перерахування коштів отримувачам, рішення про надання грантів яким прийнято у 2022 році, і які не профінансовані, або профінансовані не в повному обсязі у 2023 році за рахунок коштів загального фонду держбюджету.

Отримувачі грантів отримали можливість обрати спосіб фінансування гранту за рішеннями 2022 року, а саме:

- переказ всієї суми гранту або залишку суми гранту, недофінансованого у 2022 році (отримувач самостійно упродовж 30 календарних днів після укладення договору переказує усю суму коштів своєї частки співфінансування (або залишку недофінансованої суми), після чого здійснюються заходи для перерахування усієї необхідної суми гранту);

- переказ суми гранту або залишку суми гранту, недофінансованого у 2022 році, частинами, відповідно до поданих платіжних інструкцій заявника (фінансування гранту здійснюється частинами, відповідно до поданих платіжних інструкцій отримувача).

Для цього отримувачам гранту треба подати відповідну заяву до Мінагрополітики, зазначивши прийнятний спосіб фінансування.

За позитивними рішеннями, прийнятими у 2023 році, отримувач самостійно упродовж 30 календарних днів після укладання договору здійснює переказ всієї суми коштів своєї частки співфінансування на власний рахунок. Наявність на рахунку отримувача всієї суми коштів отримувача є достатньою підставою для забезпечення фінансування проекту висадки насаджень, за відсутності коштів гранту.

Внесені зміни зафіксували, що строк реалізації проекту висадки насаджень збільшено до 18 місяців.

Також порядки надання грантів для садівництва та тепличного господарства, доповнено нормами, що закладка насаджень здійснюється садивним матеріалом сортів рослин, відомості про які занесені до Реєстру сортів рослин України або Реєстру патентів, а за підсумками реалізації проекту висадки насаджень (будівництва модульної теплиці) отримувач зобов'язується забезпечити новий сад, ягідник чи виноградник (модульну теплицю) системою зрошення з водозабором.

Як швидко знайти форму, бланк або нормативний акт? Понад 1,7 мільйонів документів є у LIGA360. А аналітичні фільтри допоможуть зробити пошук ще зручніше. Замовляй LIGA360 прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини