Для скасування реєстрації РРО, що знаходяться на територіях, які тимчасово окуповані, або на яких ведуться бойові дії, керуючись положеннями розд. VIII Порядку № 1588, та положеннями глави 4 розд. ІІ Порядку № 547, необхідно подати до контролюючого органу за основним місцем обліку як платника податків повідомлення за формою № 20-ОПП та/або заяву про скасування реєстрації РРО за ф. № 4-РРО.
Зазначені документи можуть бути подані в паперовій формі або засобами електронного зв'язку в електронній формі.
Відомості щодо зареєстрованих/скасованих РРО, об'єктів оподаткування та контролюючі органи, у яких суб'єкт господарювання перебуває на обліку за неосновним місцем обліку, відображаються у приватній частині Електронного кабінету.
Скасування реєстрації РРО передбачає одночасне скасування книги обліку розрахункових операцій, що зареєстрована на такий РРО у порядку, визначеному главою 3 розд. ІІ Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом № 547.
Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 109.06 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).
Радимо ознайомитись також із матеріалом "Кому вже з 1 січня 2023 року потрібно торгувати з POS-терміналами".
Читайте усі бухгалтерські видання LIGA ZAKON на платформі LIGA360. Менше часу на пошук - більше інформації та аналітики. Обирай вигідний тариф за посиланням.