Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В Україні знову переходять на літній час – коли та куди переводити годинники

24 березня 2023, 09:20
3960
0
Автор:
Реклама

У ніч з суботи, 25 березня, на неділю, 26 березня, в Україні відбудеться перехід на літній час. А саме - о третій годині ночі 26 березня запроваджується літній час шляхом переведенням годинникової стрілки на одну годину вперед.

Смартфони, розумні годинники та інша сучасна техніка «перейде» на новий час самостійно, а от старі моделі телефонів та механічні годинники доведеться «перевести» їхнім власникам.

Тривалий час в Україні обговорюється скасування обов'язку переведення годинників на зимовий/літній час, але це так і не було закріплено нормативно.

агадаємо, що переведення годинників в Україні проводить двічі в рік. Здійснюється це відповідно до прийнятої ще у 1996 році постанови Кабміну "Про порядок обчислення часу", де був регламентований порядок переведення часу - в останню неділю березня та останню неділю жовтня.

Шукаєш роз'яснення законодавчих норм для бухгалтерського обліку? Спробуй LIGA360. З будь-якого НПА можна перейти на пов'язані документи, як-то статті, роз'яснення держорганів, чи інші закони. Обирай вигідний тариф прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини