Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

На скільки оштрафують за відсутню відповідь на запит податкового органу

Реклама

За ненадання відповіді на запит, неподання або подання не в повному обсязі платником податків, фінансовим агентом або іншою особою документів чи іншої інформації на запит контролюючого органу, який надісланий відповідно до підстав, передбачених пп. 6 - 8 ппп. 73.3.1 ПКУ, передбачено штраф у 5 розмірів мінімальної зарплати (у 2023 році - 33500 грн.), встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, за кожний такий факт.

Неподання або подання не в повному обсязі платником податків документів чи іншої інформації на запит контролюючого органу в інших випадках, передбачених ст.73 ПКУ, потягне на штраф в розмірі однієї мінімальної зарплати (у 2023 році - 6700 грн.), встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, за кожний такий факт.

Сплата таких фінансових санкцій (штрафів) не звільняє особу від обов'язку подання інформації.

Про це повідомили в ГУ ДПС в Івано-Франківській області із посиланням також на Закон 2970-IX, яким доповнено п. 121.2 ПКУ у зв'язку із веденням в дію положень законодавства в частині автоматичного обміну податковою інформацією.

Отримай доступ до найповнішої інформаційної бази прямо сьогодні! Понад 1,7 млн нормативно-правових актів й аналітики, форми та бланки. Дізнайся ще більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини