Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Яка інформація зазначається у заяві єдинника, який планує здійснювати діяльність за межами України

30 жовтня 2023, 13:40
481
0
Автор:
Реклама

У разі зміни податкової адреси підприємця, місця провадження та видів господарської діяльності заява до контролюючого органу подається єдинниками І і ІІ груп не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

У разі зміни податкової адреси підприємця, місця провадження господарської діяльності заява подається єдинниками ІІІ групи не пізніше останнього дня кварталу, в якому відбулися такі зміни (п. 298.6 ПКУ). На цьому наголосили фахівці ДПС у Харківській області

Відповідно до п. 299.7 ПКУ інформація щодо місця провадження господарської діяльності вноситься до реєстру платників єдиного податку.

Отже, єдинник, який планує здійснювати зовнішньоекономічну діяльність повинен у строки, встановлені ПКУ, подати Заяву з позначкою «Внесення змін».

При цьому у полі 6 «Місце провадження господарської діяльності», в якому повинна зазначатися інформація, зокрема щодо області, району, населеного пункту, вулиці, номеру будинку/офісу/квартири, індексу, така особа заповнює тільки графу «Область, район, населений пункт», в якій зазначається: «Виконання робіт чи надання послуг за межами України (експорт)» та/або «Поставка товарів за межами території України (експорт)». Інші графи поля 6 Заяви не заповнюються.

Радимо також ознайомитись зі статтею «Оновлено процедури обліку платників податків».

Як новому ФОП бути впевненим у своїх рішеннях? З LIGA360:Підприємець. Тут знайдеш довідкову інформацію, роз'яснення держорганів, актуальні документи і законодавство. Більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини