Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Міненерго та НКРЕКП зробили заяви щодо підвищення тарифів на електрику з 1 січня

20 листопада 2023, 10:00
986
0
Автор:
Реклама

Міненерго та НКРЕКП відреагували на те, що низка ЗМІ та телеграм-каналів поширили інформацію про нібито підвищення тарифу на електроенергію для населення з 1 січня 2024 року, посилаючись у своїх повідомленнях на інтерв'ю голови НКРЕКП Костянтина Ущаповського. Як заявили у відомствах, цей спікер не робив таких стверджень у своєму інтерв'ю.

НКРЕКП публічно спростувала інформацію, викладену у журналістських повідомленнях. У комісії наголосили: «Чітка позиція Регулятора полягає в тому, що питання про підвищення тарифів для населення на електроенергію до кінця проходження опалювального періоду наразі не стоїть».

Своєю чергою Міненерго звернулося до українських журналістів з проханням бути пильними та не спотворювати інформацію, особливо у таких важливих та чутливих для населення питаннях, як підвищення тарифів.

«Тарифи на електричну енергію для населення не будуть підвищуватись. Це питання є соціально чутливим, ми моніторимо ситуацію, тому не будемо ініціювати підвищення тарифів. Це моя особиста позиція, а також офіційна позиція Регулятора», - зазначив очільник Нацкомісії К.Ущаповський.

Спробуйте LIGA360 PRO - рішення нового покоління для пошуку й аналізу інформації. Знаходьте відповіді, консультації експертів та алгоритми дій для вашої сфери діяльності. Більше переваг за посиланням.

Читайте також:

- Публічні закупівлі: актуальні ситуації для замовників

- Фізособи оплачують послуги електроенергії через сайт продавця: чи потрібен РРО/ПРРО

- Як виробнику електроенергії сонячного випромінювання відобразити в обліку різниці для врегулювання небалансів

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини