Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нова система бронювання від мобілізації врахує рівень зарплати і сплачених податків — КМУ

5 березня 2024, 09:10
1969
0
Автор:
Реклама

Кабінет Міністрів працює над новою системою бронювання військовозобов'язаних. Так, уряд напрацьовує більш справедливі підходи до бронювання військовозобов'язаних з урахуванням рівня заробітних плат, податкового навантаження та впливу на економіку. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на пресконференції. «Вплив підприємства або галузі на економіку - ось це рамки майбутньої системи бронювання, над якою ми працюємо», - зазначив він.

Шмигаль заявив, що, за підрахунками Кабміну, співвідношення працівників і військових для забезпечення останніх має бути вісім до одного, і, виходячи з цих параметрів, уряд розробляє справедливі параметри бронювання.

На думку Шмигаля, в законі про мобілізацію треба врахувати, щоб насамперед були заброньовані люди, які забезпечують життєдіяльність країни, критичні підприємства.

«Критичні для економіки підприємства збережуть пріоритет у бронюванні, але додаткові можливості отримають підприємства, які наповнюють державний бюджет… Наприклад, податкове навантаження вище середнього по галузі. Такого офіційного показника немає, але податкова [служба] його надає», - розповів Шмигаль.

«Ми дивимося, працюємо над тим, як ці речі ввести в законодавчу площину. Тобто сплата податків, офіційна зарплата має бути середньою або вищою за середню по галузі», - пояснив прем'єр.

Спробуйте LIGA360 PRO - рішення нового покоління для пошуку й аналізу інформації. Знаходьте відповіді, консультації експертів та алгоритми дій для вашої сфери діяльності. Більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини