Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін визначив підприємства, яким не можна відключати електроенергію

29 травня 2024, 10:30
1931
0
Автор:
Реклама

Постановою КМУ від 24.05.2024 р. № 600 затверджено Порядок визначення та застосування граничних величин споживання електричної потужності. Ця постанова набирає чинності через місяць з дня її опублікування та діє протягом періоду воєнного стану і шести місяців після його припинення або скасування.

Згідно з п. 30 Порядку до переліку критично важливих об'єктів, яким має бути забезпечено пріоритетне електропостачання відповідно до встановленого мінімального навантаження, належать:

- об'єкти критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору та сектору системи життєзабезпечення, включених до Реєстру об'єктів критичної інфраструктури;

- заклади охорони здоров'я державної або комунальної форми власності;

- військові частини та територіальні центри комплектування і соціальної підтримки (зокрема об'єкти, що використовуються для територіальної громади в умовах воєнного стану);

- підприємства оборонного комплексу України, зокрема ті, що виконують мобілізаційні завдання (замовлення) із створення, виробництва, ремонту та постачання озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів, а також підприємства залізничного транспорту;

- підприємства, діяльність яких важлива для забезпечення продовольчої, економічної та/або енергетичної безпеки країни,

- підприємства з неперервним циклом виробництва;

- електронні комунікаційні мережі;

- органи державної влади (Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, центральні органи виконавчої влади, правоохоронні органи (органи внутрішніх справ, прокуратури, СБУ, об'єкти ДСНС)).

Переліки критично важливих об'єктів готуються та затверджуються обласними, Київською міською держадміністраціями (військовими адміністраціями). Відомості про об'єкти, що містяться в переліку, є інформацією з обмеженим доступом, вимога щодо захисту якої встановлена законом.

Спробуйте LIGA360 PRO - рішення нового покоління для пошуку й аналізу інформації. Знаходьте відповіді, консультації експертів та алгоритми дій для вашої сфери діяльності. Більше переваг за посиланням.

Читайте також:

"Собівартість продукції: головне в калькулюванні";

"Собівартість продукції: методи та способи калькулювання";

"Собівартість продукції: якщо первинні документи надійшли із запізненням";

"Собівартість продукції: проблемні моменти із судової практики".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини