Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Змінено Перелік територій бойових дій — наказ Мінреінтеграції

Реклама

5 червня 2024 року набрав чинності наказ Мінреінтеграції «Про затвердження Змін до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» від 31.05.2024 р. № 152, яким оновили Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф. Перелік, нагадаємо, був затверджений наказом Міністерства від 22.12.2022 р. № 309 і постійно актуалізується.

Зміни, що вносяться, зокрема стосуються, територіальних громад Донецької та Харківської областей.

Зазначимо, що відповідно до абз. 2 пп. 69.14 підрозд. 10 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ, з 1 січня 2023 року, за земельні ділянки, що розташовані на територіях активних бойових дій або на ТОТ України, які включені до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф, плату за землю не нараховують та не сплачують. Йдеться про період з першого числа місяця, в якому визначили щодо відповідних територій дату початку активних бойових дій або тимчасової окупації, і до останнього числа місяця, в якому було завершено активні бойові дії або тимчасова окупація на цій території.

Спробуйте LIGA360 PRO - рішення нового покоління для пошуку й аналізу інформації. Знаходьте відповіді, консультації експертів та алгоритми дій для вашої сфери діяльності. Більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини