Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

"БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" привітав з Пасхою і проаналізував додатки ОК і АМ до декларації по прибутку

18 квітня 2012, 12:53
307
0
Реклама

Колектив тижневика "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" щиро поздоровляє усіх зі світлим святом Пасхи і бажає довгих літа, благополуччя і процвітання.

Але за будь-яким святом йдуть робочі будні.

Здається, ще учора бухгалтери здавали фінансову і податкову звітність за того, що пройшов 2011 рік, як вже впритул наблизився граничний термін здачі такої фінансової звітності за I квартал 2012 року. Як завжди, важливо не лише достовірно скласти, але і вчасно подати усі необхідні форми податкових декларацій і фінансових звітів в органи податкової служби.

"БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" намагається максимально повно освітлювати теми звітності. У новому номері нашого тижневика головною темою став аналіз окремих додатків до Декларації по податку на прибуток. А саме, додатки ОК і додатка АМ.

Окрім цього, в новому номері ви можете дізнатися про особливості обліку торгових патентів, вартість яких перевищує податок на прибуток, нарахований за звітний період.

У рубриці "Документи для роботи" вас чекає зустріч з важливими нормативно-правовими актами, необхідними для ведення господарської діяльності багатьох суб'єктів господарювання.

Як завжди, в номері - відповіді на актуальні питання користувачів систем ЛІГА :ЗАКОН

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини