Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мінфін не проти використання факсимільного відтворення підпису

6 червня 2012, 11:44
285
1
Реклама

Мінфіном надані роз'яснення про використання факсимільного відтворення підпису.

Передусім, у відомстві нагадали про те, що основою для віддзеркалення у бухгалтерському обліку господарських операцій являються первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій і мають бути складені в ході здійснення господарської операції або, якщо це неможливо, безпосередньо після її завершення і мати обов'язкові реквізити.

Одним з обов'язкових реквізитів первинних документів є особистий підпис або інші дані, що дають можливість ідентифікувати особу, яка брала участь в здійсненні господарської операції.

Використання при здійсненні угод факсимільного відтворення підпису за допомогою засобів механічного або іншого копіювання, електронно-цифрового підпису або іншого аналога власноручного підпису допускається у випадках, встановлених законом, іншими актами цивільного законодавства, або за письмовою угодою сторін, в якій повинні міститися зразки відповідного аналога їх власноручних підписів (лист від 27.02.2012 р. № 31-08410-07-29/4796).

Нагадаємо, раніше ГНСУ у листі від 14.03.2012 р. № 9499/До/10-1115/1139 дійшла висновку про неприпустимість підписання податкової звітності за допомогою використання факсиміле.

Про особливості використання факсиміле в документообігу суб'єктів господарювання "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" розповідав в однойменній статті.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини