Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У податкових органів відсутні підстави для реєстрації філій самостійними платниками ПДВ

8 червня 2012, 11:00
166
0
Реклама

ГНСУ дійшла висновку про те, що у податкових органів відсутні підстави для реєстрації філій і представництв юридичних осіб - резидентів самостійними платниками ПДВ.

Цей висновок грунтується на тому, що філії і представництва не є юридичними особами. Вони наділяються майном юридичної особи, що їх створила, і діють на підставі затвердженого їм положення.

Таким чином, для цілей Пдв-реєстрації філії і представництва юридичних осіб - резидентів - не юридичні особи, а також не суб'єкти господарювання.

А ось що стосується відкриття рахунків в установах банків філіями і іншими структурними підрозділами, у відомстві, схоже, не заперечують. Як відзначається в роз'ясненні, функції, права і обов'язки структурних підрозділів підприємства визначаються положеннями про них, які затверджуються в порядку, визначеному статутом підприємства або іншими засновницькими документами. Підприємства можуть відкривати рахунки в установах банків через свої відособлені підрозділи відповідно до законодавства (лист від 04.05.2012 р. № 7754/6/23-50.0114).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини