Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Затверджений порядок оформлення админпротоколов за порушення законодавства про тимчасову непрацездатність

21 червня 2012, 09:57
267
0
Реклама

ФСС по ВУТ затвердив Порядок розгляду і оформлення органами Фонду  матеріалів про адміністративні правопорушення замість Порядку накладення адміністративних штрафів органами Фонду.

Документ встановлює порядок складання админпротокола, оформлення матеріалів справи об админправонарушении і його розгляди, оскарження, опротестовування і виконання постанов про накладення адміністративних стягнень, а також діловодства в таких справах.

Админпротокол в двох екземплярах за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку складається посадовцем органу Фонду у разі порушення працедавцями порядку використання засобів державного соцстрахування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності і витратами, обумовленими похованням, несвоєчасного або неповного їх повернення, несвоєчасного представлення або непредставлення встановленої звітності, представлення недостовірної звітності відносно використання страхових засобів і здійснення дій, органів Фонду, що перешкоджають уповноваженим особам, в проведенні перевірок відносно використання страховий засіб у відповідний випадок (постанова від 03.04.2012 р. № 9).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини