Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податківці радять не плутати терміни прийняття і відправлення податкових повідомлень-рішень

2 липня 2012, 12:06
182
0
Реклама

ГНСУ відмітила, що у разі незгоди платника податків з виводами перевірки або фактами і даними, викладеними в акті (довідці) перевірки, він має право подати свої заперечення упродовж п'яти робочих днів з дня отримання акту (довідки). Такі заперечення розглядаються податковим органом впродовж п'яти робочих днів, що йдуть за днем їх отримання (днем завершення перевірки, проведеної у зв'язку з необхідністю з'ясування обставин, які не були досліджені під час перевірки і вказані в зауваженнях), і платникові податків вирушає відповідь в порядку, передбаченому для відправлення (вручення) податкових повідомлень-рішень.

Податкове повідомлення-рішення, зокрема, приймається керівником податкового органу (його заступником) :

- упродовж десяти робочих днів з дня, що йде за днем вручення платникові податків акту перевірки;

- за наявності заперечень платника податків до акту перевірки з урахуванням висновку про результати розгляду заперечень до акту перевірки - упродовж трьох робочих днів, що йдуть за днем розгляду заперечень і надання (відправлення) письмової відповіді платникові податків.

Тобто якщо відповідь на заперечення до акту перевірки отримана, то податкове повідомлення-рішення має бути прийняте впродовж трьох робочих днів, що йдуть за днем розгляду заперечень і надання (відправлення) такої письмової відповіді. При цьому слід відрізняти терміни прийняття податкового повідомлення-рішення від терміну його відправлення (вручення) платникові податків (лист від 22.05.2012 р. № 8770/6/10-1115/2106).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини