Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Професійне навчання працівників поділене на формальне і неформальне

19 липня 2012, 12:27
182
0
Реклама

Минсоцполитики і Міносвіти наказом від 18.04.2012 р. № 218/475 внесли зміни в положення про професійне навчання працівників на виробництві.

Зокрема, з положення вилучені:

- право Минсоцполитики створювати міжвідомчу консультативну раду і інші дорадчі органи для координації діяльності суб'єктів господарювання, організацій, установ незалежно від форм власності і підпорядкування відносно забезпечення розвитку, збереження і підвищення якісного рівня кадрового потенціалу;

- розділи відносно управління системою професійного навчання працівників на виробництві, проведення кваліфікаційної атестації у суб'єктів господарювання і фінансування витрат на навчання.

Нововведеннями професійне навчання працедавцем працівників поділене на формальне і неформальне.

Формальне здійснюється відповідно до вимог державних стандартів професійно-технічної освіти, типових учбових планів і програм, стандартів вищої освіти в учбовому закладі або безпосередньо у працедавця. По його результатах видається документ про утворення встановленого зразка.

Неформальне навчання не регламентується місцем проведення, термінами і формою. По його результатах видається довідка, в якій вказується професія (спеціальність), напрям підвищення кваліфікації, терміни навчання.

Також піддався змінам один з видів професійного навчання - підвищення кваліфікації керівних працівників і фахівців. Він перейменований в перепідготовку, спеціалізацію, підвищення кваліфікації, стажування керівників, професіоналів і фахівців і викладений в новій редакції. У перелік форм цього виду професійного навчання додана "перепідготовка" замість "інших".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини