Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Для отримання довідки про прибутки фізособи-підприємці можуть подавати декларації за нестандартний період

9 серпня 2012, 09:56
316
0
Реклама

ГНСУ роз'яснила порядок надання органами податкової служби фізособам-підприємцям довідки про прибутки для призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми (лист від 30.07.2012 р. № 20497/7/17-1217).

Оскільки довідка видається на підставі декларації, автори листа нагадали звітні періоди для фізосіб-підприємців:

- на 1 групі єдиного податку - календарний рік;

- на 2-3 групах єдиного податку - календарний квартал;

- на загальній системі - календарний рік (а також перший календарний квартал для знову зареєстрованих підприємців або що перейшли з єдиного або фіксованого податку).

При цьому фізособи-підприємці на єдиному податку мають право для отримання довідки про прибутки представляти декларацію за інший період.

Отже, органи податкової служби надають фізособі-підприємцеві на спрощеній системі довідку про прибутки на підставі декларації платника єдиного податку, яка подається за період, відмінний від квартального (річного) звітного періоду.

Автори листа рекомендували регіональним податковим службам видавати довідки про прибутки на підставі поданих декларацій за період, відмінний від квартального (річного) звітного періоду, також фізособам-підприємцям на загальній системі. При цьому такі декларації не звільняють підприємця від обов'язку представлення регламентованих декларацій і не є основою для нарахування або сплати податкового зобов'язання.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини