Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Витрати на ремонт основних засобів можна повністю включати в їх балансову вартість

17 серпня 2012, 11:13
240
1
Реклама

ГНСУ відмітила, що платник податків має право визначити порядок віддзеркалення вартості ремонтів і поліпшень об'єктів основних засобів в податковому обліку одним із способів :

- віднести до складу витрат в сумі, що перевищує 10 % сукупній балансовій вартості усіх груп основних засобів, що підлягають амортизації, на початок звітного податкового року, а суму перевищення віднести на об'єкт основного засобу, який ремонтувався або покращувався;

- в повній сумі віднести на об'єкт основного засобу, який ремонтувався або покращувався, навіть якщо сума десятипроцентного обмеження ще не вичерпана.

Крім того, автори листа вважають, що у разі продажу підприємством зроблених товарів пов'язаним особам витрати, понесені у зв'язку з продажем таких товарів, признаються в розмірі, що не перевищує прибутки, отримані від такого продажу. При цьому при визначенні витрат, понесених у зв'язку з продажем таких товарів, враховується тільки їх собівартість, визначена згідно п. 138.4 НКУ, без урахування інших витрат, зокрема, на збут, визначених відповідно до пп. 138.10.3 НКУ (лист від 09.07.2012 р. № 12372/6/15-1216).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини