Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

"БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" запропонував загальний алгоритм взаємозв'язку бухгалтерського і податкового обліку прибутків і витрат

3 вересня 2012, 09:50
229
0
Реклама

Про податкові аспекти, пов'язані з віддзеркаленням прибутків і витрат в Декларації по податку на прибуток, "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" розповідав неодноразово. Зокрема, в статтях "Прибутки в Декларації по податку на прибуток: основні моменти" і "Витрати в Декларації по податку на прибуток: основних моментів" ми торкнулися особливості визнання податкових прибутків і витрат.

Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі загальний алгоритм взаємозв'язку бухгалтерського і податкового обліку прибутків і витрат, який, сподіваємося, допоможе у визначенні показників відповідних рядків Декларації по податку на прибуток. У таблиці приведена найбільш поширена кореспонденція рахунків. Також можна визначити суму якого-небудь доходу по обороту відповідного кредиту або суму витрат по обороту відповідного дебету. Зрозуміло, з урахуванням особливостей визнання тих або інших прибутків і витрат, передбачених НКУ.

У наступних номерах "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" ми крок за кроком розглядатимемо здійснення суб'єктами господарювання типових і нестандартних операцій, кореспонденцію рахунків, супроводжуючу їх проведення, а також відмінності в даті визнання і віддзеркалення тих або інших прибутків і витрат у бухгалтерському і податковому обліку.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини