Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ВРУ пропонує ввести мінімальні роздрібні ціни на тютюнові вироби

25 вересня 2012, 15:15
151
0
Реклама

Верховна Рада України пропонує з 1 січня 2013 року ввести мінімальні роздрібні ціни на тютюнову продукцію, продаж якої в торгових мережах за нижчими цінами штрафуватиметься (проект Закону від 10.09.2012 р. № 11197).

Так, законопроектом пропонується встановити однакову мінімальну вартість пачки сигарет (20 штук) (з фільтром і без фільтру) - 10 грн.

Мінімальні роздрібні ціни на тютюнові вироби мінятимуться 1 березня кожного наступного року відповідно до коригувального коефіцієнта, який обчислюватиметься центральним органом ДПС за узгодженням з Мінфіном.

Ще один важливий момент - за роздрібну торгівлю тютюновими виробами за цінами нижче встановлених мінімальних роздрібних цін на такі вироби до суб'єктів господарювання застосовуватимуться фінансові санкції у розмірі 100 % вартості отриманої партії товару, розрахованої виходячи з мінімальних роздрібних цін, але не менше 1000 грн.

Ці зміни запропоновано внести в Закон України від 19.12.95 р. № 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і звернення спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини