Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Внесені зміни в порядок визначення профриска виробництва

22 жовтня 2012, 15:40
195
0
Реклама

ФСС від НС привів у відповідність з чинним законодавством Порядок віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності і проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про видaх економічної діяльності.

Встановлено, що віднесення страхувальника до класу професійного ризику виробництва здійснюється по основному виду економічної діяльності згідно з Розподілом видів економічної діяльності по класах професійного ризику виробництва, затвердженому постановою КМУ від 08.02.2012 р. № 237.

У діючій редакції Порядку передбачено, що таке віднесення здійснюється відповідно до Класифікації галузей економіки і видів робіт за професійним ризиком виробництва (постанова КМУ від 13.09.2000 р. № 1423), яка була скасована постановою № 237.

Окрім цього, Порядок приводиться у відповідність із Законом про держреєстрацію: коди ЄДРПОУ для юрособ і ідентифікаційні номери для фізосіб замінені на ідентифікаційні коди для юрособ і номера облікової картки платника (чи номер і серія паспорта для фізосіб, що відмовилися від номера) податків для фізосіб. Зокрема, така заміна торкнулася 9 застосувань, які викладені в новій редакції.

Очікується, що зміни набудуть чинності 29.10.2012 р. (постанова від 21.09.2012 р. № 32).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини