Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін збирається заборонити виправлення помилок за перевірений період

8 листопада 2012, 12:37
228
0
Реклама

КМУ розробив законопроект про внесення змін в НКУ, яким передбачається наступне.

За ухвалення неправомірних рішень, що впливають на права і обов'язки платників податків, у тому числі якими визначаються податкові або грошові зобов'язання, посадовці контролюючих органів несуть відповідальність згідно із законом.

Платник податків не має права подавати уточнюючі розрахунки до представлених їм раніше деклараціям за будь-який звітний період, охоплений контролюючим органом при проведенні документальної планової перевірки.

Забороняється проведення документальної позапланової перевірки платника податків за періоди, за які проведена документальна планова перевірка, крім випадків, коли що проводили планову перевірку посадовці податкового органу притягають до дисциплінарної, адміністративної або карної відповідальності за корупційні правопорушення або правопорушення у сфері службової діяльності, пов'язані з цим платником податків.

Обмеження в підставах проведення перевірок платників податків, певні НКУ, не поширюються на перевірки, що проводяться : у виконання постанови (визначення) суду; згідно п. 200.11 НКУ (обгрунтоване припущення про помилку в розрахунку бюджетного відшкодування) або пов'язані із вжиттям заходів за результатами зустрічних звірянь, які здійснювалися у зв'язку з проведенням документальної планової перевірки (проект від 02.11.2012 р. № 11391).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини