Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Процес формування податкового законодавства удосконалюватиметься

16 листопада 2012, 14:04
176
0
Реклама

У 2013 році процес формування податкового законодавства удосконалюватиметься, - відмітив Міністр фінансів України Юрій Колобов під час свого виступу у рамках міжнародної конференції "Практика і проблеми застосування податкового законодавства".

За його словами, очікується зниження податкового навантаження. "Наша політика незмінна в цьому питанні, спрощення форм звітності, податкових процедур. Так, звітність по податку на прибуток представлятиметься платником раз на рік, зменшиться ставка податку", - підкреслив Міністр.

У свою чергу, присутній на конференції голова Держмитслужби Ігор Калетник розповів про концепцію розвитку відомства на 2013 рік "Чистий бізнес - чесні податки". "Митниця зобов'язується на доброчесність суб'єкта відповідати довірою. І ця довіра надасть добросовісному суб'єктові певні переваги: прискорення проходження через митницю товарів, зменшення кількості митних перевірок. Максимальною формою довіри повинне стати уявлення митниці документів про товари без їх фізичного пред'явлення митникам", - сказав Голова ГТСУ.

(По матеріалах Асоціації платників податків України)

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини