Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мінфін продовжує редагувати форми податкової звітності

23 листопада 2012, 10:30
169
0
Реклама

На сайті ГНСУ обнародувані проекти наказів Мінфіну про затвердження змін у форми податкових декларацій по водозборузбору за місця для парковки транспортних засобів і туристичному збору, а також у форми податкових розрахунків за користування радіочастотним ресурсом і за спецвикористання лісових ресурсів.

У Декларації по водозбору і Розрахунку за користування радіочастотним ресурсом немає істотних змін, окрім грифа про твердження Міністерством фінансів.

У Декларації збору за місця для парковки транспортних засобів і туристичного збору з'явився додатковий рядок "Код органу місцевого самоврядування за неосновним місцем обліку (реєстрації) в органах державної податкової служби (за місцезнаходженням підрозділу) за КОАТУУ".

Істотні зміни внесені в розрахунок збору за спеціальне використання лісових ресурсів і перерахунок податкових зобов'язань по збору. З форми розрахунку зникли графи розподілу збору по бюджетах, а також скорочений перелік статей стягування збору.

Зауваження і пропозиції по проектах впродовж місяця можна направляти за адресою:

ГНСУ: м. Київ, Львівська площа, 8, Департамент інформатизації і обліку платників податків, e - mail: vgorochov@sta.gov.ua;

Міністерство фінансів України : 010008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2;

Держпідприємництво: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини